Higiena w Każdym Obszarze

do tkanin białych

CLOVIN II T

Profesionalny środek piorąc-wybielający w temp. 65oC o podwyższonych własnościami wypierania tłustych pla,, na przykładz łoju. Przeznaczony do wszystkich rodzajów tkanin z wlókien bawełnianych i mieszanek z włóknami syntetycznymi.

więcej

Clovin II TR

Koncentrat do prania białej odzieży roboczej Clovin II TR dla zakładów mięsnych i rybnych – profesjonalny koncentrat proszkowy przeznaczony do zakładów przetwórstwa mięsnego, rybnego i rzeźni.

więcej

Clovin II TG

Koncentrat do prania białej odzieży roboczej Clovin II TG Gastronomia i Hotel – wysokiej jakości koncentrat proszkowy przeznaczony do przedsiębiorstw hotelarskich i gastronomicznych. Skuteczny w każdej twardości wody, wzmocniony chlorem, wolny od fosforanów.

 

więcej

CLOVIN II SEPTON

Środek piorąco-dezynfekujący CLOVIN II SEPTON to produkt, który skutecznie usuwa plamy i dezynfekuje tkaniny w 65°C, a w 40°C zwalcza grzyby. Uznany przez profesjonalistów, stosowany w pralniach szpitali, hoteli, ośrodków spa i stadnin.

 

więcej

Textill Super

Koncentrat piorący TEXTILL Super to profesjonalny produkt o podwyższonej alkaliczności i wysokiej skuteczności wypierania tłustych plam. Polecany m.in. do prania kolorowej i białej odzieży roboczej. Nie zawiera fosforanów.

więcej
« Poprzednia strona 1 2

krótko o nas

 

 

Nasza Misja

... zdobycie pozycji Lidera na każdym obsługiwanym rynku poprzez najwyższą jakość produktu oraz szybkość działania.

KONTAKT Z NAMI

F.H.U. Fart-Chem Tomasz Szmańda
NIP: 879-124-49-60
ul. Ogrodowa 33a, 87-148 Łysomice
biuro tel. 56 678 35 29
dział zamówień tel. 604 787 742
dział marketingu tel. 606 242 530

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.